Thermal Grizzly Carbonaut Thermal Pad 38 x 38 x 0.2 mm
- TootjadThermal Grizzly
- Mudel: TG-CA-38-38-02-R
- Saadavus: 5
-
20€
Thermal Grizzly Carbonaut Thermal Pad 38 x 38 x 0.2 mm
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 10 mm |
| Brutokaal | 0.017 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 177 mm |
| Brutolaius (mm) | 140 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 312 mm |
| Gross height master carton | 100 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -250/150 C |
| Kogus pakendis | 25 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0002478 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 38 x 38 x 0.2 mm |
| Muud funktsioonid | Maximum thermal conductivity Constantly high performance Reusable Does not dry out Flexible and easy to use |
| Net weight master carton | 0.425 kg |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 10 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 7 g |
| Producer product name | Carbonaut Thermal Pad |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojusjuhtivus | 62.5 W/m K |
| Taara kaal (kg) | 0.007 kg |
| Tare weight master carton | 0.069 kg |
| Ühilduvus | Intel 20xx HEDT CPUs, AMD Desktop CPUs 7900X, 7980XE, 2700X, 1800X, 6950X |
| WEEE maks | No |
Sildid: thermal grizzly carbonaut thermal pad 38 x 38 x 02 mm, tg-ca-38-38-02-r, thermal grizzly, jahutused



